رفتن به محتوای اصلی

رپورتاژ آگهی

صنعت سئو به سرعت در حال تغییر است، هر ساله متخصصین راهبردهای خود را تدوین می کنند و شیوه های جدیدی را ایجاد می کنند. با این حال، رپورتاژ آگهی همچنان همانند اهمیت یک استراتژی تبلیغات خبری همچنان در زمانی که برای اولین بار کشف شد، موثر باقی می ماند. در حال حاضر این سبک از محتوا یک مرحله بسیار رایج در دنیای موتورهای جستجو است و اگر شما در این صنهت فعالیت داشته باشید، می دانید که تولید رپورتاز به معنای کسب بک لینک های با ارزش است.

رپوتاژ آگهی چیست؟

این مفهوم بیشتر شبیه خبرنامه ای برای توضیح یا تشریح موضوع خاصی جهت اطلاع رسانی است. در این مسیر باید چنین بیان کرد که رپورتاژ در دنیای موتورهای جستجو راهی برای کسب بک لینک های با ارزش از طریق وبسایت های معتبر است.

ریپوتاژ یعنی تولید محتوا متنی با تعیین کلمه کلیدی موثر و ایجاد لینک سازی درون متنی جهت دریافت ورودی های مختلف از دستگاه های ارتباطی (موبایل و لپ تاپ و سیستمی که دارای IP منحصر به خود است) اتفاق می افتد.

لینک در سراسر اینترنت زمانی اتفاق می افتد که یک وب سایت به وب سایت دیگر اشاره دارد و به آن اصطلاحا لینک می دهد. لینک ورودی از یک وبسایت با رتبه الکسا بالا تاثیر مثبتی بر رتبه بندی سایت و SEO دارد.

چرا ریپوتاژ آگهی مهم هستند؟

لینک ها برای موتورهای جستجو و کاربران اهمیت دارند. برای موتورهای جستجو، به آنها کمک می کند تا تعیین کنند که سایت شما چه نقاط قوتی بر روی موضوع مورد نظر دارد. علاوه بر این، لینک ها به وب سایت شما سیگنالی برای موتورهای جستجو هستند که سایر وب سایت های خارجی محتوای خود را تایید می کنند. اگر بسیاری از سایت ها به یک صفحه وب یا وب سایت لینک کنند، موتورهای جستجو می توانند این محتوا را برای نتایج سرچ به صفحات اول رتبه دهند.

برای سالهای زیادی، تعداد لینک ها نشان دهنده محبوبیت صفحات بود. اما امروز الگوریتم هایی مانند به روز رسانی پنگوئن گوگل برای کمک به عوامل دیگر رتبه بندی ایجاد شده اند. صفحات با توجه به کیفیت لینک ها که از سایت های دیگر دریافت می کنند بالاتر است.

همچنین لینک های دریافتی از رپوتاژ برای کاربر نهایی اهمیت دارند. برای آنها، لینک های مرتبط با جستجوها را با اطلاعاتی مشابه آنچه که بر روی آن کلیک می کنید، مرتبط می کند. یک مثال از این اتفاق این است که یک کاربر در حال خواندن مقاله در وبسایت معتبر و معروف است، در طول متن کاربر با تعداد گوناگونی از لینک ها با عنوان های خاص (انکر تکست) مواجه می شود.

کیفیت لینک به انکر تکست انتخابی مرتبط است، برای مثال: اگر مقاله درباره راهنمای خرید تردمیل است، انکر تکست ها می تواند “تردمیل” و “خرید تردمیل” باشد. این انتخاب برای این است که کاربر به آنچه که جستجو کرده نزدیک تر باشد. این لینک خارجی یک تجربه جامع را ایجاد می کند، زیرا در صورت نیاز، کاربر را مستقیما به آنچه که نیاز دارد رهنمون می کند.

نحوه تهیه رپورتاژ آگهی چگونه است؟

همانگونه که در بالا بیان کردیم، تهیه رپورتاژ تنها با تولید محتوا متنی و انتشار آن در وبسایت ها معتبر قابل انجام هست. به طور کلی به غیر محتوای ارگانیک و مناسب، باید وبسایت با رتبه بالا الکسا را نیز انتخاب کرد. نحوه کار به این صورت است که با وبسایت های معتبر می توان گفتگو کرد و مقدار مبلغ هر محتوا را بر حسب نیازهای خود پرداخت کرد.

با ما باشید

گرفتن لینک های منحصر به فرد و معتبر از طریق رپوتاژ برای رتبه بندی بالا در SERPs و بهبود SEO بسیار مهم است. لینک های خارجی هنوز مهم هستند و منسوخ نمی شوند، بنابراین شروع به کار بر روی استراتژی هایی موثر گامی مهم در توسعه وبسایت شما است. می توانید سفارش های خود برای تهیه رپورتاژ آگهی و معرفی وبسایت های معتبر را از رسانه دیجیتال آیوان دیزاین بخواهید، ما در همین نزدیکی شما هستیم.

برگشت به بالا