رفتن به محتوای اصلی

کاتالوگ یا کالانما (Catalogue) باید نقش مهمی در استراتژی بازاریابی شما بازی کند. امروزه همه افراد اطلاعات را به صورت آنلاین از طریق وب سایت یا پلت فرم رسانه های اجتماعی می خوانند، اما مطالعه اخیر ما بیان می کند که این به سادگی نیست. کالانما ها بخش مهمی از استراتژی چند کاناله برای یک سازمان هستند، آنها توانایی افزایش و فروش را تا ۲۹٪ افزایش می دهند.

بسیاری از شرکت هایی که با تجارت الکترونیک درگیر هستند، اظهار داشتند که کاتالوگها اولویت اصلی آنها است.ما به عوامل کلیدی نگاه می کنیم تا نشان دهیم چرا کاتالوگ ها یک تجربه بصری و لمسی برای مشتریان هستند و یک کانال تبلیغاتی است که نباید نادیده گرفته شود

مسیر فروش

۷۵ درصد از مردم می گویند که کاتالوگ ها می توانند ایده های خوبی را به آنها جهت انتخاب محصولات مورد نظرشان دهد. مشتریان وقت دارند تا تک تک صفحات هر کالانما را ورق بزنند و به خود اجازه دهند که از ایده ها و محصولات الهام بگیرند.

پلی بین بخش آفلاین و آنلاین

آیا می دانستید که ۷۰ درصد از مردم پس از دریافت کاتالوگها سریعا وارد فضای آنلاین می شوند؟ علاوه بر این، آنها دو برابر بیشتر از صفحات کالانما، صفحات وبسایت مرتبط را مشاهده می کنند، زیرا کالانما پلی به صورت فضای آنلاین است.

ابتکارها و همکاری بین تبلیغات چاپی و آنلاین برای هدایت مشتریان به خرید بی حد و حصر است، کدهای QR، کوپن های تخفیفی و دیگر چیزهایی که از یک کاغذ چاپی به صفحات یک سایت فروشگاهی مرتبط می شود.

افزایش آگاهی از برند (نام تجاری)

۸۶٪ از دریافت کنندگان می گویند که آنها کالانماهای خود را برای یک دوره زمانی مشخص در خانه نگه می دارند که این مورد موجب در خاطره ماندن برند مورد نظر می شود.

۷۱٪ از افراد می گویند کاتالوگ ها به آنها اجازه می دهد تا برند مور نظر را بشناسند. این روند با دیدن محتوای مناسب اعم از: عکس، رنگ، فونت و غیره … انجام می پذیرد.

راحتی و دسترسی

۶۳ درصد از مردم می گویند که دیدن کاتالوگ ها برای آنها برای انتخاب و خرید آسان تر از مشاهده وبسایت است.

موارد مهم در مورد این نوع از خدمات طراحی گرافیک به سبک وزن بودن، آسان برای استفاده، قابل حمل و پر از اطلاعات محتوایی مفید مرتبط خواهد بود. اینها همه باعث می شود که کاغذهای چاپی یک ابزار بلقوه برای فروش باشد.

با ما باشید

بنابراین به رنسانس کاتالوگ ملحق شوید، همین امروز با آیوان دیزاین تماس بگیرید و از ما بپرسید “چگونه می توانم فروش خود را افزایش دهم؟” شما با دریافت نتیجه دلخواه خوشحال خواهید شد.

برگشت به بالا